دستگاه ردیاب شخصی

ردیاب شخصی GR160

امروزه یکی از کاربردی ترین ابزار های امنیتی، استفاده از دستگاه ردیاب شخصی است. از این ردیاب ها می توان برای کودکان و سالمندان و تمامی افراد مورد استفاده قرار بگیرد.ردیاب شخصی GR160 در دسته های GPS شخصی قرار گرفته که دارای قابلیت مغناطیسی است. این قابلیت باعث شده که بتوان از آن برای ردیابی خودرو هم استفاده کرد.

ردیاب شخصی GR160

دستگاه ردیاب شخصی به عنوان نسل جدید GPS قابل استفاده برای اشخاص از کاربرد و امکانات بسیاری برخوردار است.

ردیاب شخصی GR160 دارای ابعاد کوچک و مناسب است. دقت ردیابی بسیار بالایی دارد. همچنین دکمه S.O.S پاسخگوی نیاز شما به ردیاب است.

ردیاب شخصی GR160

همان طور که گفته شد، بهترین نوع GPS  افراد ردیاب شخصی GR160 می باشد. این ردیاب مشابه انواع ردیاب قابل استفاده برای انواع موتور سیکلت ها، خودرو ها و افراد است. این ردیاب کوچک عملکرد خود را مدیون به کار بردن تکنولوژی GSM و   GPRS بر روی دستگاه می باشد. این دو شبکه ارتباطی امکان ردیابی، برقراری تماس، موقعیت یابی دقیق و ثبت اطلاعات جرافیایی را فراهم می کنند.

دو ویژگی خاص ردیاب شخصی GR160

  1. قابلیت شنود
  2. ابعاد کوچک

ردیاب های شخصی دارای ابعاد کوچکی هستند که می توان آن را به راحتی در کیف یا کوله و جیب فرزندان و یا سالمندان قرار دهید. در این صورت می توانید مکان تردد افراد را تشخیص دهید.

در این GPS میکروفون کوچکی قرار گرفته که برای شنود و ضبط صدای محیط در نظر گرفته شده است.

ردیاب شخصی GR160

کاربرد این ردیاب شخصی

این ردیاب دارای ویژگی آهن ربایی می باشد. به همین دلیل امکان استفاده از این ردیاب برای خودرو، موتور سیکلت و همچنین برای حیوانات را به شما می دهد. اما در هر صورت این قابلیت بهترین کاربرد را برای افراد دارد. در واقع این جی پی اس کوچک و کاربردی به صرف داشتن ابعاد بسیار بهینه، طراحی مناسب و باتری با کیفیتی که درون خود دارد، بهترین کاربرد را برای افراد خواهد داشت.

ردیاب شخصی GR160علاوه بر این ها می توان از این ردیاب در ردیابی مجرم برای پرونده های قضایی استفاده کرد. اگر قصد استفاده از این دستگاه برای مسیریابی خودرو نیز دارید، می توانید از یک کابل اختصاصی برای متصل کردن آن به منبع تغذیه استفاده کنید. در این صورت دیگر نگران اتمام باتری دستگاه نخواهید بود.

این محصول در بازه زمانی یک ساله دارای گارانتی و پشتیبانی خدمات پس از فروش دارد. ردیاب شخصی جی آر 160 با وجود شخصی بودن، تمام قابلیت های ردیاب پیشرفته را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *