تجهیزات استودیو

میکروفون Samson – G Track Pro

میکروفون Samson – G Track Pro محصولی دارای چندین قابلیتی بوده و از محصولات کمپانی Samson محسوب می شود. میکروفون Samson G – Track Pro از طریق کابل USB به کامپیوتر، آلت موسیقی و کارت صدای شما متصل می شود. همچنین می توانید از چند منبع صدای مختلف برخوردار شوید.

میکروفون Samson - G Track Pro

ضبط صدا به صورت حرفه ای به مدرک مهندسی نیازی ندارد. بلکه باید میکروفونی به خوبی این محصول وجود داشته باشد که به راحتی بتوان صدای خود را با آن ضبط و یا استریم کرد.

سمپل ریت 96kHz و بیت ریت  24-bit، باعث می شود شما بتوانید صدا را با جزئیات بیشتری ضبط کنید. نکته مهم این است که این میکروفون به تنظیمات خاصی نیاز ندارد. بنابراین بدون نیاز به درایور و نرم افزار خاصی، با تمامی اپلیکیشن های ضبط و استریم قابل استفاده می باشد. همچنین باید گفت که پادکست انتخابی عالی برای استریم بازی و ضبط می باشد.

میکروفون Samson - G Track Proقابلیت های میکروفون Samson – G Track Pro

این محصول دارای دو کپسول کندانسر با دیافراگم بزرگ 25 میلی متری است. همین ویژگی باعث شده تا بتوان تمام جزئیات صدا را دریافت و ضبط کنید. پس برای ضبط موسیقی ابزاری ایده آل به نظر می رسد.

این میکروفون دارای سه الگوی ضبط قلبی، همگانی و دو جهته می باشد. برای استریم، پادکست و مصاحبه نیز بسیار مناسب است. پس در هر لحظه می توانید الگوی ضبط و مقدار دریافتی صدا را به دلخواه و به طور بی وقفه تغییر دهید.

میکروفون Samson - G Track Proمیکروفون G – Track pro یک جک 6.35 میلی متری دارد که برای اتصالات موسیقی استفاده می کنند. همچنین از آن برای اضافه کردن موسیقی به استریم هم استفاده می کنند. این میکروفون از یک سوئیچ ضبط برخوردار است که هنگام استریم، برای اضافه کردن منبع صدای دیگر استفاده می شود.

این محصول با کیفیت دارای یک میکسر است که با اتصال یک هدفون به جک 3.5 میلی متری، می توان بی رنگ و بدون لگ به صدای در حال ضبط یا استریم گوش کنید. علاوه بر این قابلیت ها این میکروفون دارای دکمه میوت می باشد که برای قطع کردن صدا در لحظه استفاده می شود.

میکروفون Samson - G Track Pro

روی بدنه میکروفون گیمینگ سامسون مدل G-Track Pro نیز سه کلید، سه پیچ و یک دکمه مشاهده می شود. کلیدهای دستگاه وظیفه انتخاب وضعیت صدای میکروفون را دارند و با کمک پیچ ها می توان حجم صدای کپسول های داخلی، ساز موسیقی و صدای کامپیوتر را تنظیم کرد.

هنگام تحویل این محصول یک استند رومیزی هم به شما می دهند که به وسیله آن می توانید میکروفون را در زوایای مختلف قرار داد تا نگران تکان خوردن آن نباشید.

جهت خرید دستگاه ضبط صدا توشیبا با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *